Otwarcie nowego biura powiatowego ARiMR w Oświęcimiu

Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński uczestniczył 28 grudnia w otwarciu biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Oświęcimiu w nowej siedzibie przy ul. Św. Maksymiliana Kolbego 13.


– Funkcjonowaliście państwo w murach starostwa przy ul. Wyspiańskiego od 2002 roku. Cieszę się, że przez tyle lat byliśmy dobrymi sąsiadami. Życzę wszystkim państwu jak najlepszych warunków pracy w nowym miejscu, satysfakcji i spełnienia marzeń w nowym, 2024 roku – powiedział starosta Andrzej Skrzypiński, dodając że w pomieszczeniach w starostwie zwolnionych przez ARiMR już od 1 lutego 2024 r. będzie funkcjonować Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.
Agnieszka Piela, kierowniczka biura powiatowego ARiMR w Oświęcimiu podziękowała staroście za miłe słowa, owocną współpracę i gościnę w starostwie przez ponad dwie dekady. Obecni na uroczystości byli poprzedni kierownicy placówki, władze regionalne instytucji oraz szefowie biur z ościennych powiatów. Wydarzenie uświetnił występ zespołu folklorystycznego „Brzezinianki”.