Już w lipcu kolejny „Spływ na byle czym”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia załóg.
Na Bulwarach nad Sołą ponownie zrobi się gwarno, kolorowo i bardzo kreatywnie. Już 25 lipca odbędzie się trzecia edycja wydarzenia
Czytaj dalejKurier Małopolski Zachodniej
Na Bulwarach nad Sołą ponownie zrobi się gwarno, kolorowo i bardzo kreatywnie. Już 25 lipca odbędzie się trzecia edycja wydarzenia
Czytaj dalej