Już w lipcu kolejny „Spływ na byle czym”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia załóg.
Na Bulwarach nad Sołą ponownie zrobi się gwarno, kolorowo i bardzo kreatywnie. Już 25 lipca odbędzie się trzecia edycja wydarzenia „Spływ na byle czym”, które z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników i widzów. Organizatorzy rozpoczęli właśnie nabór załóg, a zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca.
W tym roku na wodzie zaprezentuje się maksymalnie 13 załóg. Jak podkreślają organizatorzy, liczba ta ma udowodnić, że „trzynastka” może mieć także pozytywny wydźwięk. Liczyć będzie się przede wszystkim pomysłowość, humor i dobra zabawa.
Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów do sklepów CASTORAMA. Za pierwsze miejsce przewidziano nagrodę o wartości 2000 zł, za drugie – 1500 zł, a za trzecie – 1000 zł. Tyle samo otrzyma również zdobywca nagrody publiczności.
Sam spływ to jednak nie wszystko. Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje dla widzów, prezentacje pływadeł i załóg, a także koncerty szantowe na zakończenie wydarzenia. Muzyczną część imprezy przygotowuje Oświęcimskie Centrum Kultury. Nasza redakcja sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.
Szczegóły dotyczące wydarzenia, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć w mediach społecznościowych wydarzenia.
