Bartosz Wata wicemistrzem Polski

Spory sukces odniósł występujący w UKS CROSS Tomice Bartosz Wata na rozegranych w Sianowie Mistrzostwach Polski Młodzików w badmintonie.

Na starcie stanęło 180 zawodników i zawodniczek z wszystkich liczących się klubów z całej Polski. Kolejny rewelacyjny występ w turnieju zanotował Bartosz Wata, na co dzień trenujący w sekcji badmintona UKS CROSS Tomice. W grze pojedynczej zajął V miejsce przegrywając dopiero z późniejszym wicemistrzem Polski, zawodnikiem UKS Hubal Białystok Dawidem Perkowskim. Jeszcze lepiej Bartek zaprezentował się w grze deblowej.  Po emocjonujących i stojących na bardzo dobrym poziomie technicznym pojedynkach wraz z Piotrem Tomaszewskim z Kielc wywalczył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski. Do złotego medalu zabrakło bardzo niewiele. W grze finałowej po wyrównanej grze ulegli minimalnie parze: Dominik Kwinta KSBad Kraków, Piotr Liszka UKS Unia Bieruń w setach 17:21, 25:23 i 17:21.