Piłkarze rozpoczęli nowy sezon

Po prawie półrocznej przerwie na regionalnych boiskach panuje spory ruch. Rozgrywki sezonu 2020/2021 rozpoczęli już piłkarze IV i V ligi oraz A i B klasy.

Na czwartym froncie drużyny mają za sobą już dwie kolejki. Z zespołów z naszego regionu w rozgrywki najlepiej weszli piłkarze Beskidu Andrychów. Na inaugurację andrychowianie wygrali 3:1 z LKS-em Jawiszowice 3:1, a następnie - także 3:1 - wygrali wyjazdowe spotkanie z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Beskid z kompletem punktów jest - wraz z Pcimianką Pcim - liderem tabeli. 
 
Nieźle rozgrywki rozpoczęli także piłkarze KS Chełmek, którzy na tym szczeblu grają po raz pierwszy w historii. Po inauguracyjnym wyjazdowym remisie 1:1 z Dalinem Myślenice, w ostatni weekend drużyna z Chełmka wygrała ze Słomniczanką Słomniki aż 4:0 i w tabeli znajduje się na trzecim miejscu.
Także 4 punkty, po wygranej 2:1 z Garbarnią II Kraków oraz wyjazdowym, bezbramkowym remisie z Proszowiczanką Proszowice  ma Orzeł Ryczów. 
Już w drugiej kolejce doszło do derbów powiatu oświęcimskiego, w których dość niespodziewanie Strażak Rajsko wygrał 2:1 z Unią Oświęcim. Zespół z Rajska ma obecnie na swoim koncie 3 punkty, a Unia – 1.
wad


Lista Sport
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama