Energylandia także muzyczna

W sobotę 6 kwietnia sezon otworzył największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia. Niespodzianką jest powrót do Zatora festiwali muzycznych.

Podano już daty dwóch pierwszych, które odbędą się pod koniec czerwca. O kolejnych dowiadywać się będziemy w najbliższych tygodniach, natomiast wiadome jest to, że wszystkie będą dwudniowe i trafią do prawdopodobnie wszystkich fanów muzyki.
Koncertowych miejsce w Polsce nie brakuje, jednak scena położona nieopodal potężnych roller coasterów będzie tylko jedna, a odnajdziecie ją w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. To właśnie w tym miejscu w 28 i 29 czerwca zawitają największe gwiazdy lat 80-tych i 90-tych.
Pierwszego dnia (piątek) podczas 90’s Superstars Festival uczestnicy powrócą do epoki kaseciaków, a w zasadzie tego, co się na nich słuchało. Wśród przebojów tamtych lat obowiązkowo wymienić należy „It’s My Life” Dr. Albana, którego tego dnia na pewno zobaczymy. Formacja, którą do dziś możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych to Ace Of Base. Ich „Beautiful Morning” powoduje, że nie tylko poranek, ale i cały dzień może stać się naprawdę piękny! Jeszcze piękniejsze będą przeżycia pod sceną, bowiem wystąpi na niej także Layzee Aka – frontmen zespołu MR. President. No to „Coco Jambo” i do przodu! Bo to nie koniec muzycznych doznań na 28 czerwca. Piątkową noc rozjaśnią swym blaskiem Fun Factory - kolektyw, który nie bazuje wyłącznie na swoich wielkich hitach z lat 90-tych, lecz tworzy coraz to nowsze przeboje. 
W nowym sezonie w Energylandii wprowadzono też nowe rozwiązania usprawniające obsługę, kolejne punkty gastronomiczne oraz zmieniono aranżację zieleni. Jak mówią gospodarze obiektu wszystkie zmiany wprowadzono, aby zapewnić gościom jeszcze większy komfort korzystania z atrakcji Parku.


Lista Kultura
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama