Nagrody dla ludzi pełnych pasji i energii

10 września w auli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbyła się uroczystość wręczenia nagród Zarządu Powiatu w Oświęcimiu.

Uhonorowano osoby i podmioty działające na niwie sportu i kultury. W krótkich przemówieniach starosta Marcin Niedziela, wicestarosta Paweł Kobielusz i członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska podziękowali nagrodzonym, podkreślając ich zaangażowanie w to, co robią. Głos zabrali też nagrodzeni, dziękując zarządowi za zaufanie, dostrzeżenie i uhonorowanie ich pracy, która jest zarazem ich życiową pasją.
Za osiągnięcia w działalności sportowej nagrody otrzymali: Beata Jagiełło (zawodniczka uprawiająca crossminton), Włodzimierz Urbańczyk (trener hokeja), Tomasz Musiał (szachista), Mariusz Pawlus (trener sztuk walki), Sebastian Żabiński (trener kolarstwa).
Za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianiu i ochrony kultury nagrody otrzymali: zespół folklorystyczny “Brzeszczanki”, grupa teatralna „Bajdurki” z Kęt, Wiesław „Dziki” Kaniowski, orkiestra dęta z Osieka.
Nagrody w konkursie “Kalejdoskop Inicjatyw 2020” trafiły do Fundacji Miasto Pracownia i Stowarzyszenia “Szansa” w Oświęcimiu. 
Z kolei nagrody w konkursie na najlepszy projekt materiału promocyjnego otrzymali: Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu, Stowarzyszenie Edukacji Tanecznej i Artystycznej Klub Sportowy “Milenium”, Fundacja Miasto Pracownia i Stowarzyszenie “Szansa”. 
 
Uroczystość wypełniły występy artystyczne zespołu folklorystycznego “Brzeszczanki” i grupy teatralnej „Bajdurki” z Kęt oraz koncert Wiesława „Dzikiego” Kaniowskiego z udziałem nauczycieli zajęć muzycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu – Kamili Sibik i Janusza Majcherka. 
 


Lista wiadomości
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama